Egzersiz Yaparken Dinleyebileceğiniz Müzik Listeleri

Egzersiz yaparken müzik dinlemek enerji seviyenizi yüksek tutabilir ve ritminizi korumanıza yardımcı olabilir. Spotify’da her tür spor için çalma listeleri vardır, böylece egzersiz yaparken motivasyonunuzu koruyabilirsiniz. Bu makaledeki Spotify çalma listelerini denemenizi öneririz, özellikle de spor salonuna kulaklıklarınızla gidiyorsanız.

Ayrıca buraya tıklayarak bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Spotify çalma listesi Kardiyo egzersizleri için mükemmeldir. Evde veya tempolu bir koşu için dışarıdayken kardiyo egzersizinizi geliştirmek için kullanılabilir. Spotify’ın Kardiyo Çalma Listesi bir sonraki egzersiziniz için mükemmeldir. Çalma listesi Lady Gaga, Katy Perry ve David Guetta gibi sanatçıların parçalarını içeriyor.

Ayın Yoga Girl Çalma Listesi

Spotify kullanıcısı Yoga Girl tarafından oluşturulanbuçalma listesi, daha kolay odaklanmanıza yardımcı olacak ve yogayı eğlenceli bir aktivite haline getirecek. Çalma listesi 90 dakika sürüyor ve her ay güncelleniyor, böylece asla sıkılmıyorsunuz.

Türkçe 90’lar

Kendinizi motive etmeniz gerekiyorsa ve tembel hissediyorsanız, Tarkan’ın, Mustafa Sandal’ın veya Yonca’nın müziğini dinlemek tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Türkçe 90’lar çalma listesine göz atın. Bunlar 90’ların en iyi neşeli şarkılarından bazıları. Sizi hem nostaljik hem de enerjik yapacaklar.

Güç Egzersizi

Spotify, egzersiz yaparken sizi enerjik tutabilecek şarkılar bulmak için harika bir yerdir. Power Workout çalma listesi 3,5 milyondan fazla takipçisi olan popüler bir fitness uygulamasını takip etmelisiniz. Bu çalma listesi, ağırlık kaldırırken bile sizi enerjik tutacak rap ve pop parçalarıyla dolu.

Nike Training Endurance

Nike’ın Energy Booster’ı, enerji seviyelerini yüksek tutmak ve mümkün olduğunca uzun süre antrenman yapmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Nike Training Club’ın Training Endurance Çalma Listesi Bu çalma listesi, yorulmadan saatlerce koşmanızı sağlayacak orijinal ve remix şarkılar içerir.

Serinleme

Zorlu ve yorucu bir antrenmandan sonra, soğuma antrenmanınızın en önemli bölümlerinden biridir. Spotify harika bir seçenek. Soğuma çalma listesi fiziksel ve zihinsel olarak soğurken size eşlik etmek için. Bu listedeki rahatlatıcı parçaları dinlemek kalp atış hızınızı düşürmenize yardımcı olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *