Napapijri ile Spor Keyfi

Giyim sektörü, tüketime yönelik pazarda önemli bir paya sahip. Dur durak bilmeyen üretim ve giderek artan rekabet ortamıyla birlikte markalar da kendi içlerinde Ar-Ge çalışmalarına önem veriyor. Bazı markalar günümüze kadar gelebilmişken bazıları ise tarih sayfasına gömülmüş durumda. Spor giyim, zamana ayak uydurması ve uyum sağlaması gereken bir iş. Napapijri bu ilkelere uyum sağlayabilir.

Napapijri, 1987 yılında Amerikan VF Corporation tarafından kurulmuş bir İtalyan markasıdır. Ürünlerinde Finlandiya bayrağını sergileyen İtalyan markası Arctic Circle olarak biliniyor. Şirketin yaklaşık 2.000 perakende satış noktası ve 175 kendi mağazası bulunuyor. Napapijri, spordan keyif almanıza yardımcı olmak için en popüler ürünlerini derledi.

Bir ürünü seçerken amacımız sadece belirli bir alanda değil, çok işlevli olmasını sağlamaktır. Bu yüzden biz de bu şekilde seçim yapıyoruz. Napapijri’nin erkek eşofman altları evde, spor sırasında veya dışarıda giymek için mükemmeldir. Yumuşak kumaşı ve konfor seviyesi, sporun tadını sonuna kadar çıkarmayı mümkün kılıyor. Eşofman altı 3 renk seçeneğine sahiptir.

Egzersiz yaparken aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler ve sonrasında dikkat etmeniz gereken başka durumlar vardır. Pandeminin yaklaştığı bu zamanlarda hasta olmamak için daha dikkatli olmalıyız. Spor salonundan çıkarken ya da duştan sonra kendimizi soğuğa karşı korumalıyız. Napapijri’nin bu montu, havanın serbestçe akmasını sağlayan ısıya karşı koruyucu malzemeden üretilmiştir. Bu sarı renkli kadın ceketi hem sokak giyimi hem de spor için mükemmeldir.

Erkekleri de unutmadık. Spor sonrası soğuktan korunmak sadece kadınlar için değildir. Erkekler yoğun spor sonrası kadınlardan daha fazla terler. Bu nedenle halı saha ve fitness gibi sporlarla ilgilenen erkek Napapijri kullanıcıları bu cekete göz atmalı.

İster spor ister günlük kullanım için sweatshirt giyiyor olun, hareket kabiliyetinizin rahat olması önemlidir. Kabarık kumaşlardan yapılan sweatshirtler rahatsız edici olabilir ve aşırı terlemeye neden olabilir. Bu ürünü sepete ekleyin ve günlük kullanım için de rahat spor giyimin keyfini çıkarın.

Şimdi spor için “olmazsa olmaz” olarak kabul edilen bir ürüne geliyoruz. Bir spor çantası su şişeleri, havlular, yedek kıyafetler ve ayakkabılar gibi birçok eşyayı alabilecek kadar büyük olmalıdır. Boyutun orantısız olması, çok fazla yer kaplaması mümkündür. Napapijri Bering Small çanta bu soruna mükemmel bir çözümdür. Hem geniş hem de pratiktir. Napapijri, spordan maksimum keyif almanızı sağlayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *