En Çok İzlenen YouTube Spor Kanalları

YouTube, ilgi alanlarınızla ilgili çok çeşitli kanallar sunar. Sporu seviyorsanız, muhtemelen aralarından seçim yapabileceğinizden çok daha fazlası vardır. Brezilya’nın 2. Lig’deki son maçlarının özet görüntülerinden 1960’ların NBA oyuncuları hakkındaki tartışmalara kadar sonsuz sayıda YouTube kanalının keyfini çıkarabilirsiniz. Spor medyası televizyondan çevrimiçi platformlara taşındıkça bu seçenekler de artıyor. Spor içeriğini tercih ettiğiniz dilde izleyebilmek gerçek bir zevk!

Bu platformlar tartışmalardan ve bilgilendirici içeriklerden daha fazlasını sunuyor. YouTube da evde spor içeriği ve kanalları izlemek isteyenler için harika bir seçenek. Her kas grubu için egzersizler içeren yüzlerce kanal sunuyor.

Socrates Dergi

Socrates Dergi, YouTube’daki içeriğiyle en popüler Türk spor kanalıdır. Her spor dalı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Socrates Dergi’de geniş bir kitleye hitap eden basketbol ve futboldan Formula 1 ve Bilardo’ya kadar çeşitli videolar bulunuyor.

Erman Yaşar, Emre Özcan ve Ercan Taner gibi alanlarındaki uzmanlıkları tartışmaya açık olmayan futbol gurularıyla Socrates Dergi, günümüz futboluna dair değerlendirmeleri ve futbol tarihine dair bilgilendirici videolarıyla futbolseverler için vazgeçilmez bir içerik kaynağıdır. Socrates Dergi, Kaan Kural sayesinde basketbolseverlerin de gözdesi. Türk gençlerine sporu sevdirmek için ilham verdi.

Kanal 161.000 aboneye sahip ve Türkiye’nin en büyük spor kanallarından biri.

Socrates Dergi Youtube kanalı: www.youtube.com/channel/UCvgwLFmnppZoPVBQJwPaNsA

Sports Digitale

Türkiye’nin en popüler YouTube kanallarından biri olan Sports Digitale, geniş spor içeriği yelpazesiyle izleyicilerin ilgisini çekiyor. Sports Digitale, 26 bini aşkın abonesiyle spor kanalları arasında yükselen bir yıldız. Futbol, basketbol ve MMA gibi spor dalları hakkında güncel bilgiler ve tartışma programları sunuyor.

Basketbol duayeni Murat Murathanoğlu’nun sunduğu “Bir Zamanlar Amerika’da” programı NBA hayranlarına Amerikan basketbolunun tarihi ve süper yıldızları hakkında değerli bilgiler verirken, “MMA Zone” ve “O’nun Hikayesi” programları karma dövüş sanatları dünyasındaki gelişmeleri ve ünlü dövüşçülerin geçmişlerini ele alıyor. Sports Digitale, futbolseverleri favori takımları hakkında özel içeriklerle cezbetmektedir.

Sport Digitale YouTube Kanalı: www.youtube.com/channel/UCmEgRY1A2263UXrQhjDuU0Q

KESİNTİSİZ

UNINTERRUPTED, Amerikan spor dünyasına ve oyuncuların güncel konulardaki görüşlerine benzersiz bir bakış sunuyor.

UNINTERRUPTED, görüş bildiren videoları ve sporcuların hikayeleriyle spora kişisel bir yaklaşım getiriyor. UNINTERRUPTED, sosyal ve siyasi gelişmeleri tartışan, birbirleriyle röportaj yapan ve kişisel hikayelerini paylaşan mevcut ve eski sporcuların, antrenörlerin ve spor yorumcularının yer aldığı bir YouTube kanalıdır. Sporun anlatılmayan yüzlerini izleyicilere yansıtan kanalın 368.000 abonesi bulunmaktadır.

YouTube’da UNINTERRUPTED kanalı www.youtube.com/channel/UCh0_oEIReJmE7g3ZYVxxthA

Olimpiyat

Olimpik YouTube Kanalı, müsabakaların analizi, Olimpiyatlarla ilgili belgeseller, Olimpik sporcularla röportajlar ve önceki Olimpiyat Oyunlarının incelemeleri dahil olmak üzere Olimpik Sporlar hakkında bilmek istediğiniz her şeyi sunar. 4,66 milyon abonesi olan bu kanal, Olimpik spor hayranlarının kaçırmaması gereken bir kanaldır.

Olimpiyat YouTube Kanalı: www.youtube.com/user/olympic

ESPN

ESPN, YouTube’daki en büyük spor kanalıdır. Bu durum Amerikan sporlarına aşina olanları şaşırtmamalı. ESPN’in YouTube’daki kanalında MMA ve basketbol da dahil olmak üzere her şey var.

7,12 milyon abonesi olan ESPN büyümeye devam ediyor. Mini belgeseller, farklı spor dallarından sporcularla röportajlar ve müsabaka incelemeleri izleyerek Amerikan sporları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ESPN YouTube Kanalı: www.youtube.com/user/ESPN

freekickerz

Freekickerz futbola adanmış bir kanal gibi görünüyor. 8,37 milyon abonesiyle dünya çapında en popüler spor kanallarından biri. Robert Lewandowski, Manuel Neuer ve Mesut Özil gibi dünyaca ünlü futbolcuları ağırlayan kanal, en zorlu frikik senaryolarıyla konuklarına meydan okuyor ve izlenmeye değer içerikler yaratıyor. Modern dünyanın en başarılı teknik direktörü Jurgen Klipp de Freekickerz’da yer alıyor. Kanal eğlenceli videolar sunuyor. Freekickerz bununla da kalmıyor. En yeni kramponları gerçekçi koşullar altında test ediyor ve izleyicilerine önerilerde bulunuyor. Freekickerz’ın Almanca olması sizi korkutmasın, İngilizce ve hatta Türkçe diyaloglar yine orada olacak. Freekickerz, YouTube’un ev sporları kanallarıyla birlikte çalışıyor ve karantina sırasında evinizde yapabileceğiniz futbol antrenmanları hakkında bilgi veriyor.

freekickerz YouTube kanalı: www.youtube.com/user/freekickerz

Red Bull

Sıra dışı sporlara ve sporculara sponsor olmasıyla bilinen Red Bull YouTube kanalı, gezegende en çok izlenen spor kanallarından biri. Yerçekimine meydan okuyan kaykaycıları, dalgalarla savaşan sörfçüleri, insanüstü hareket kabiliyetine sahip dansçıları ve dağlara tırmanan sporcuları bulabilirsiniz. Bu kanalın 9,47 milyon abonesi var ve sadece en çılgın ekstrem spor videolarını değil, aynı zamanda sporcularla yapılan röportajları ve son olaylar hakkında bilgileri de içeriyor.

Redbull YouTube Kanalı: www.youtube.com/user/redbull

DudePerfect

Başka hiçbir kanala benzemeyen bir spor kanalı olan DudePerfect, 52,33 milyon abonesiyle dünyanın en çok abonesi olan spor kanalı. Kanal, samimi ve esprili videolarıyla diğer kanallardan ayrılıyor. Bu videolarda bir grup arkadaş, sıra dışı ve zor sporlarda kazanmak için birbirleriyle yarışıyor.

Bir grup arkadaşın ne kadar çılgın olabileceğini görmek için bu kanalı ziyaret edin!

Dudeperfect YouTube Kanalı: www.youtube.com/user/corycotton

İlginç Spor Serileri: Devekuşu Yarışı hakkındaki yazımızı da okuyabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *