Adidas Ultra Boost Serisi Hakkında Bilinmeyenler

Adidas Ultra Boost Serisi Hakkında Bilinmeyenler

adidas Ultra Boost serisini ‘tüm zamanların en iddialı koşu ayakkabısı’ olarak nitelendirdi. Şirket olarak 3 serisi yüksek kaliteli ürünler üretmeyi başarmış olsa da, bu cesur bir ifadeydi. Alman markası kendinden emin olsa da gelecekte neler olacağını öngöremiyordu. Teknolojiyi kullanarak görünümünü şekillendiren bir ayakkabı olan Ultra Boost, koşuda yeni bir çağ başlattı.

Düzenli olarak teknolojiye vurgu yapan Adidas, bu modelde de bunu açıklıyor gibi görünüyor. Yeni üretim ayakkabı pazarında büyük bir etki yarattı. Diğer kauçuk ayakkabılara kıyasla %20’ye varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Energy Boost

2013’te piyasaya sürülen Energy Boost, koşucular arasında büyük ilgi gördü ve manşetlere taşındı. Dennis Kimetto, 2014 yılında Energy Boost Serisi ile Berlin Maratonu’nu kazanan ilk uzun mesafe koşucusu oldu.

adidas tasarımcıları yaptıkları işten asla tatmin olmazlar ve her zaman gelişmek için çaba gösterirler. Adidas Running’in ürün direktörü Matthias Amm, bütünsel konfor sağlamak için taban hissini artıran bir üst kısım yaratmaları gerektiğini belirtti. Daha konforlu bir ürün sunacak ve ayakkabıdaki üst ve alt parçaların uyumunu artıracak bir teknoloji geliştirmeye çalıştıklarını söyledi.

Teknolojik Devrim adidas Ultra Boost

adidas’ın Ultra Boost ayakkabı serisi 3 teknolojiyi bir araya getiriyor: Primeknit Torison Boost. Bu üç teknolojiyi tek bir ayakkabıda birleştirmek marka tarafından bir ilk oldu. adidas, Ultra Boost’u farklı tasarımlara sahip olsa da giyilebilir hale getirmek istedi. Bu seri, standart görünüme farklı bir yaklaşım getiriyor. Performans, his ve tasarımı bir araya getiriyor.

Primeknit

Primeknit, 2012 Olimpiyat Oyunları sırasında Adizero’da kullanıldı. İlk yıllarından sonra, bunun yerine örmeyi tercih ederek farklı bir şey yapmaya karar verdiler. Adidas’ın bu imza serisi ayakkabıda kullandığı teknoloji, ayakkabının daha hafif olmasını sağladı.

Boost

adidas, Boost serisi için malzeme yaratmadı. Bunun yerine, dünyanın en büyük kimyasal üreticilerinden biri tarafından yaratıldı. Boost ilk olarak 2013 yılında tanıtıldı ve harcanan enerjinin %20’sini geri kazanacağını duyurdu.

Torison

Torison ilk olarak 1988 yılında tanıtılmıştır ve birçok adidas ayakkabısında bulunur. Ayağınızın kemerinin altında yer alan çubuk, termoplastikten yapılmıştır. Bar, ön ayak ile arka ayağı birbirinden ayırarak bağımsız bir hareket aralığı sağlar. adidas, ayağın bütünlüğünü bozulmadan bırakan taban teknolojisini geleneksel teknolojilerinden biri haline getirmiştir.

Adidas Ultraboost 21 Erkek Spor Ayakkabı Siyah

Adidas Ultraboost Erkek Spor Ayakkabı en çok satan ürünlerden biridir. Ultraboost Teknolojisinin harika bir örneğidir. Taban teknolojisi ile kendini cazip bir ürün haline getiriyor. Ürün spor ve moda uyumu ile rafta satın alınmaya hazırdır.

Adidas Ultraboost C.rdy Dna Erkek Spor Ayakkabı Siyah

Bu ürün, sadece tek bir tipe bağlı kalarak ihtiyaçların çoğunu sınırlamayan bir markanın iyi bir örneğidir. Çizgilerin siyahlığını sarı detaylarla kıran ürün, markasını yansıtıyor.

Adidas Ultraboost 20 Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Üç renk seçeneği bulunan ayakkabı, orta numarasıyla alıcılarına daha fazla konfor vadediyor. Ayağı rahatsız etmeden sardığı için sakatlanmaları önler. Ultraboost Kadın Spor Ayakkabı, serideki bağcıklı ayakkabılardan biridir ve koşu yapıyorsanız veya başlamayı planlıyorsanız favoriler listenizde yer almalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *