Adidas Terrex ile Kış Ayakkabılarında Yeni Dönem

Ayakkabı modellerinin giderek tek tipleştiği bu dönemde farklı bir şeyler arıyoruz. Farklı bir konfor seviyesi sunan bir ayakkabı aramak önemli. Yoğun geçen günlerimizde kaybettiğimiz enerjinin yüzde yirmisini geri kazanmamıza yardımcı olan teknoloji, verimliliğimizi artırmak için çok önemli. adidas Terrex kışlık ayakkabılarında bu özelliklere sahip. Bu botlara birlikte göz atın.

Babalar Günü için Hediye Fikirleri hakkındaki yazımızı da okuyabilirsiniz.

adidas Terrex AX2R Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah | adidas Turkey

Ürün rahat ve normal bir kalıba sahip. Terrex’in su geçirmez ve nefes alabilir teknolojileri bizi karşılıyor. Yağışlı havalarda, dik arazilerde ve kışın konfor sağlamak için tasarlanan erkekler için Terrex botlar artık tüm bedenlerde mevcut.

adidas Terrex AX3 Yürüyüş Ayakkabısı - Gri | adidas Turkey

Bu ayakkabı koşucular için. Ayakkabı, araziden gelen basıncı ayağın tüm noktalarına eşit olarak dağıtır. Sağlam tabanı ve kıyafeti ile her türlü maceraya atılabilirsiniz. Traxion’un dış tabanı kış mevsimi için maksimum tutuş sağlar.

Biz ve adidas bu seri ile çocukları da göz ardı etmedik. Dış etkenlerin etkisini azalttığı için daha fazla koruma sunar. Bu ayakkabının şık tasarımı onu hem çocukların hem de ebeveynlerin favorisi haline getirecek.

Adidas Terrex Ax3 Gtx Hiking Continental Sneaker Gore Tex Su Fiyatı

Soulstride, Terrex Koleksiyonu’nun nadide bir parçası. Bize ara beden seçeneği sunuyor. Turuncu detayları ve yüksek tabanı kullanıcısını mutlu ediyor. Yürüyüş gibi zorlu arazilerde yürürken veya koşarken iyi bir tabana sahip olmak önemlidir. Hava transferi teknolojisi, sahibi için çok faydalı olacak gibi görünüyor.

Terrex Soulstride W Kadın adidas Siyah Kadın Arazi Koşu Ayakkabısı FY9256 |  Korayspor

Islak bir yüzeyde kuru bir yüzeyde olduğu gibi aynı zorlukta tırmanabileceksiniz. Koleksiyonun bu parçası, ayaklarınızı dışarıdan tere ve suya karşı koruyacaktır. Bu Terrex Ax3 Erkek Spor Ayakkabı, hafif bilek desteği sayesinde sizi güvende tutacak. Bu blog için müşterilerimize 100 TL indirim sunuyoruz! BLGYU indirim kodunu kullanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *